Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy • Aktywizacja • Aktualności

Ustawienia dla niedowidzacych

 K 
Logo Kapitał Ludzki Logo Uni Europejskiej
 

„Aktywizacja zawodowa pracowników sektora oświaty na dolnośląskim rynku pracy” projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Treść

Lista zakwalifikowanych osób do etapu doradczego

Data aktualizacji: 30-04-2014

 Poniżej przedstawiamy listę osób, które zakwalifikowały się do etapu doradczego:

Indywidualny numer zgłoszeniowy
1
2
3
5
6
7
8
9
11
13
14
15
19

Do etapu doradczego przystepują osoby, które złożyły poprawnie wypełniony i podpisany Formularz rekrutacyjny, spełnieniły warunki kwalifikowalności udziału w Projekcie oraz podpisały Deklarację uczestnictwa. 

Instrukcja wypełniania Formularza rekrutacyjnego

Data aktualizacji: 07-04-2014

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, stworzyliśmy instrukcję wypełniania Formularza rekrutacyjnego. Odpowiednie komentarze do kolejnych części dokumentu pozwolą Państwu w łatwy sposób przebrnąć przez formalną część rekrutacji.

Instrukcję wypełniania Formularza rekrutacyjnego znajdą Państwo w zakładce "Do pobrania". 

Mamy nadzieje, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do grona Uczestników Projektu.

Pierwsi Uczestnicy Projektu

Data aktualizacji: 07-04-2014

Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować, iż do Biura Projektu trafiły już pierwsze Formularze rekrutacyjne, które przeszły pozytywnie etap kwalifikacyjny. Tym samym pierwsi Uczestnicy Projektu przystępują do podstawowej formy wsparcia - poradnictwa zawodowego, by w dalszej kolejności móc uczestniczyć w szkoleniach zawodowych lub studiach podyplomowych. 

Jeżeli zatem chcą Państwo skorzystać z podobnego wsparcia, które stanowi dopiero początek oferowanych form pomocy dla nauczycieli i pracowników sektora oświaty zapraszamy do Punktów kontaktowych w celu wypełniania Formularza rekrutacyjnego

Rekrutacja do projektu rozpoczęta...

Data aktualizacji: 07-04-2014

Dolnośląski Wojewódzki Urzad Pracy we Wrocławiu pragnie poinformować, iż ruszyła akcja rekrutacyjna do Projektu pn. "Aktywizacja zawodowa pracowników sektora oświaty na dolnosląskim rynku pracy".  

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Projekcie znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie.

Ponadto wszelkie informacje o Projekcie,rekrutacji i oferowanych formach wsparcia mogą Państwo uzyskać w Punktach kontaktowych lub podczas spotkań rekrutacyjnych. Zachęcamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego.

W imieniu Zespołu projektowego i kadry współpracującej pragniemy Państwa serdecznie zmotywować do udziału w Projekcie. Jesteśmy przekonani, iż oferowane wsparcie doradczo- psychologiczne, merytoryczne i finansowe pozwoli na odkrycie ukrytego potencjału zawodowego, rozpoczęcie nowej ściezki zawodowej, zaś zmiana profilu zawodowego zaowocuje sukcesami i stanie się inspiracją do dalszego rozwoju.

<< < 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 10 11 12

Wykonanie Marek Domrzał
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy ul. Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych